Müşterilerine,
satın alma sürecinde anında

%10 indirim

*** Albaraka hesabı tanımlandığı gibi lisans yenilemelerinde %10 indirim otomatik olarak tanımlanır.

* Kredi kartı ve taahhüt gerektirmez.

Vomsis Akıllı Banka Asistanı Nedir?

Vomsis, işletmelere hız ve verimlilik sağlamak için tasarlanmış finansal işlemler platformudur. İşletmeler kullanmış oldukları bir veya birden fazla banka hesaplarını Vomsis platformuna ekleyerek, hesap hareketlerini ve hesaplardaki bakiye durumlarını tek bir platformdan takip edebilirsiniz. Hesabınızda gerçekleşen hareketler için Anlık bildirimler ile şirketinizin finansal akışında her zaman güncel kalırsınız. Ayrıca Online Tahsilat Sistemi ile alacaklarınızı hızlı ve kolayca tahsil edebilir, Pos raporlarınızı detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

KAMPANYA DETAYLARI

  • Kampanya 01.06.2022 - 31.12.2022 tarihleri arasında Albaraka Türk müşterileri için geçerlidir.
  • Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  • İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Albaraka Türk Katılım Bankası sorumluluğunda değildir.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve destek destek@vomsis.com adresinden veya uygulama içerisinde online canlı destek üzerinden veya 09:00 - 12:00 ve 13:00 - 18:00 saatleri arası 0850 840 20 13 numaralı telefon üzerinden iletebilirsiniz.
  • Albaraka Türk ve Vomsis ilgili kampanyada değişiklik ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Vomsis Akıllı Banka Asistanı ile işletmenize
%80 Zaman Kazandırın

Tüm Bankalarınızı tek uygulamada toplayın

Bakiye ve hesap hareketlerinizi kontrol etmek için tek tek bankalara girmekle uğraşmayın, hepsini aynı anda Vomsis üzerinden takip edin.


İster mobil uygulama ister bilgisayardan erişin

Bankanızda gerçekleşen tüm hareketlerin bildirimini alın. Nerede olursanız olun mobil uygulamanızdan ve bilgisayarınızdan Vomsis'i kullanmaya devam edin.

Ücretsiz Otomatik Güncellemeler

Vomsis'e yapılan tüm geliştirme ve güncellemelerden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Sınırsız Destek

Vomsis'i kullanırken takıldığınız noktalarda ya da görmek istediğiniz yenilikler hakkında ekibimizden hızlıca destek alabilirsiniz.

İşletmelerinize zaman kazandırmak için kullanıcılarımız Vomsis’i tavsiye ediyor;

Ceyhan ATASOY
Genel Müdür
Denge Elektromarket LTD. ŞTİ.

“Günümüz iş hayatında verimlilik en öne çıkan başlıklar arasında yer almaktadır. Vomsis ile çok hızlı ve doğru bir şekilde banka bilgilerimize ve hesap hareketlerimize erişebilmekteyiz. Tüm bu bilgileri tek bir ekrandan görüntülerken, sistemde yer alan rol tanımları sayesinde görev tanımına uygun erişim sağlanabilmekte ve gerekli bilgi güvenliği korunmaktadır.”

Sıkça Sorulan Sorular

Vomsis Akıllı Banka Asistanı nedir ?

Vomsis, işletmelere hız ve verimlilik sağlamak için tasarlanmış finansal veri izleme platformudur. İşletmeler kullanmış oldukları bir veya birden fazla banka hesaplarını Vomsis platformuna ekleyerek, hesap hareketlerini ve hesaplardaki bakiye durumlarını sadece veri izleme imkanıyla tek bir platformdan takip edebilir.

Vomsis'i nasıl kullanmaya başlayabilirim ?

Vomsis web sitesinde yer alan Ücretsiz Dene butonuna tıklayıp kayıt formuna gerekli bilgileri doldurup üyeliğinizi tamamlayın. Üyeliğiniz tamamladıktan sonra Vomsis banka asistanı'nı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vomsis'e hangi bankalar entegre edilebilir ?

Albaraka Türk Bankaları, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası, , Akbank, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), VakıfBank, Yapı Kredi, QNB Finansbank, Enpara.com, DenizBank, ING Bank, Kuveyt Türk Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Şekerbank, Fibabanka, Anadolubank ile entegredir.

Türkiye'de faaliyet gösteren ve altyapısı olanak tanıyan tüm bankalar ile entegre olunacaktır.

Kullanmak için özel bir eğitim gerekiyor mu ?

Vomsis herhangi bir bilgisayar kullanıcısının ekstra bilgi ve eğitime gerek kalmadan kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Yine de sitemizde bulunan destek sayfasından yararlanabilirsiniz.

İhtiyaç durumunda nasıl destek alabilirim ?

Destek ekibimiz sınırsız ve ücretsiz destek vermek için yanınızdadır.

destek@vomsis.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Uygulama içerisinde online canlı destek ile mesajlaşabilirsiniz.
09:00 - 17:30 arası 0850 840 20 13 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Talep ve önerilerim nasıl değerlendiriliyor ?

Siz değerli kullanıcılarımızın bizlere iletmiş olduğu talep ve önerileri, Vomsis'i geliştirmek açısından çok değerli buluyoruz. Tarafımıza iletilen tüm talep ve öneriler ekibimizce değerlendiriliyor. Analiz, planlama ve üretim neticesinde ortaya çıkan yeni özellikler kullanılabilir hale geldiğinde, uygulamamız üzerinde "Geliştirmeler" başlığı altında yayınlanacaktır.