Alneo POS Kullanıcılarına Özel
%20 indirim

Tüm banka hesaplarınızı ve detaylarını tek bir ekrandan görüntüleyip kolayca takip edin. Sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

Anında Ücretsiz
Kullanmaya Başlayın

Kredi kartı ve taahhüt gerektirmez.

Vomsis sizden herhangi bir banka hesap bilgisi ve şifre talep etmez.

Bankalardaki iş yükünüzü %80 azaltın!

Bakiye ve hesap hareketlerinizi kontrol etmek için tek tek bankalara girmekle uğraşmayın, hepsini aynı anda Vomsis üzerinden takip edin.

İster mobil uygulama ister bilgisayardan erişin

Bankanızda gerçekleşen tüm hareketlerin bildirimini alın. Nerede olursanız olun mobil uygulamanızdan ve bilgisayarınızdan Vomsis’i kullanmaya devam edin.

Farklıyız!

Neden Vomsis’i Tercih etmelisiniz?

Kolay Kurulum

Banka API bağlantıları ve otomatik form sihirbazı ile zahmetsizce bankaları entegre edin.

Yüksek Veri Güvenliği

Tüm finansal veriler banka standartlarında SSL sertifikaları ve PCI DSS standartları ile korunmaktadır.

Birebir Sınırsız Destek

Aklınıza takılan tüm sorular için +90 850 840 20 13 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ya da canlı destek’den yazabilirsiniz.

Uygun ve Şeffaf Fiyat

Büyük ve küçük tüm işlemlere uygun paketlendirme ile dilediğinizi seçebilir hemen ücretsiz deneyebilir, memnun kaldığınızda abone olabilirsiniz.

Başka Neler Var?

Kullanıcı dostu tasarım ile çok kolay finansal raporlarınızı alabileceksiniz.

Ücretsiz Otomatik Güncellemeler

Vomsis’e yapılan tüm geliştirme ve güncellemelerden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Ultra Güvenlik

Alt kullanıcılar için “ip adresi” ve “saat aralığı” belirleyerek, harici girişlerin önüne geçebilirsiniz.

Kullanıcılarınızı Yetkilendirin

Alt kullanıcılarınızın, şirket hesaplarınıza dair görmelerini isteyip istemediğiniz öğeleri kapsamlı bir şekilde sınırlandırabilirsiniz.

Tek Tip Excel Çıktısı

Tüm banka hesap hareketlerinizin çıktısını tek tip Excel ile alabilirsiniz.

Bizi kullanıcılarımızdan dinleyin,

Kullanıcılarımız yoğun banka işlemleri olan işletmelere Vomsis’i öneriyor!

Şenol YAZICI

Şirket Sahibi / Falez Ev Gereçleri Dış Tic. A.Ş

Yoğun ticaretimizden dolayı farklı bankalarla çalışmaktayız ciddi anlamda tüm bankalara ayrı ayrı giriş yapıp kontrol etmek ve bunları raporlamak şirketimizde zaman alıyordu ki ticarette zaman çok önemlidir Vomsis de bu uygulama ile başladıktan sonra bana ciddi anlamda konfor sağladı her banka hesabımı düzenli olarak takip etme ve müdahale şansım oluyor anlık olarak gelen giden tüm para hareketlerini ve banka bakiyelerimi çok net bi şekilde takip edebiliyorum ve başta tereddütlerim olmasına rağma zamanla bu tereddütlerim tamamen kafamdan silindi doğru kişilerle ve doğru firma ile çalışmaktan dolayı program kadar ayrı memnun oldum eş dosta rahatlıkla tavsiye edeceğim program ve firma tekrar tekrar kendilerine özellikle yardımlarından dolayı Emre beye teşekkürlerimi iletiyorum.

Birol ÇİL

Firma Sahibi / Bitmeyen Kartuş

“Vomsis bize mükemmel bir zaman tasarrufu sağladı.Tek ekranda tüm hesaplarımıza erişebiliyoruz. Ve panelleri banka ekranlarına göre çok daha hızlı çok daha pratik. Teşekkürler.“

Bülent CAN

Proje Koordinatörü / İhlas Vakfı

Bu sistemi kullanmaya başladığımız andan itibaren elektriği bulmuş kadar sevindik ve işlerimiz %80 kolaylaştı. Hem personelin kullanımdaki kolaylığı, hem müşterilerimize anında cevap verme, hem de yöneticilerin karar alma sürecini kolaylaştırdığı için gördüğüm herkese ısrarla tavsiye ettiğim bir program ve çalışmaktan onur duyduğum şirket. Halka arzını bekliyorum :)

Gizem YALINKILIÇ

Muhasebe Sorumlusu / Denge Elektromarket

Uzun zamandır şirket olarak kullandığımız ve çok memnun kaldığımız bir uygulama biz çok faydasını gördük anlık olarak finansal hareketleri takip edebiliyoruz ve müdahale edebiliyoruz. Bu uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra gün içinde Banka hareketlerini takip etmek için harcadığımız zaman yarı yarıya düşüş sağlandı. Vomsis uygulamasını kullanmak bizim zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor.

Turgut GÖKOĞLU

Mali İşler Müdürü / Hace Yapı Malzemeleri

10 üzerinde 10 puan verebilecgim bir program, iş yükümüz azaldı zamanımız coğaldı

Sıkça Sorulan Sorular

Vomsis hakkında en çok merak edilenler.

Vomsis, işletmelere hız ve verimlilik sağlamak için tasarlanmış finansal veri izleme platformudur. İşletmeler kullanmış oldukları bir veya birden fazla banka hesaplarını Vomsis platformuna ekleyerek, hesap hareketlerini ve hesaplardaki bakiye durumlarını sadece veri izleme imkanıyla tek bir platformdan takip edebilir.

Vomsis web sitesinde yer alan Ücretsiz Dene butonuna tıklayıp kayıt formuna gerekli bilgileri doldurup üyeliğinizi tamamlayın. Üyeliğiniz tamamladıktan sonra Vomsis banka asistanı'nı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Albaraka Türk Bankaları, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası, , Akbank, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), VakıfBank, Yapı Kredi, QNB Finansbank, Enpara.com, DenizBank, ING Bank, Kuveyt Türk Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Şekerbank, Fibabanka, Anadolubank, Vakıf Katılım, Aktif Bank, Ziraat Katılım ile entegredir.

Türkiye'de faaliyet gösteren ve altyapısı olanak tanıyan tüm bankalar ile entegre olunacaktır.

Vomsis herhangi bir bilgisayar kullanıcısının ekstra bilgi ve eğitime gerek kalmadan kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Yine de sitemizde bulunan destek sayfasından yararlanabilirsiniz.

Destek ekibimiz sınırsız ve ücretsiz destek vermek için yanınızdadır.

destek@vomsis.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Uygulama içerisinde online canlı destek ile mesajlaşabilirsiniz.
09:00 - 17:30 arası 0850 840 20 13 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Siz değerli kullanıcılarımızın bizlere iletmiş olduğu talep ve önerileri, Vomsis'i geliştirmek açısından çok değerli buluyoruz. Tarafımıza iletilen tüm talep ve öneriler ekibimizce değerlendiriliyor. Analiz, planlama ve üretim neticesinde ortaya çıkan yeni özellikler kullanılabilir hale geldiğinde, uygulamamız üzerinde "Geliştirmeler" başlığı altında yayınlanacaktır.
Anında Ücretsiz
Kullanmaya Başlayın

Kredi kartı ve taahhüt gerektirmez.

Vomsis sizden herhangi bir banka hesap bilgisi ve şifre talep etmez.

Tüm finansal veriler banka standartlarında SSL sertifikaları ve PCI DSS standartları ile şifrelenmektedir.