Vomsis Destek

Vomsis’i daha verimli kullanabilmeniz için buradayız.

Vomsis Online Canlı Destek

Online Canlı Destek

Ürünlerimiz hakkında merak ettiklerinizi destek ekibimize sorabilirsiniz.

Canlı Sohbet Başlat
Vomsis Destek Uzmanlarımızla Görüşün

Destek Uzmanlarımızla Görüşün

Ürünlerimiz hakkında merak ettiklerinizi aşağıdaki telefon numarasındandestek ekibimize sorabilirsiniz.

0850 840 20 13
Vomsis Destek Uzmanlarımızla Görüşün

Kullanım Klavuzu

Ürünlerimizin nasıl kullanıldığını anlatan makalelere ve videolara ulaşın.

Yakında

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soruların cevabını en sık sorulan sorular arasından bulabilir ya da 0850 840 20 13 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Vomsis, işletmelere hız ve verimlilik sağlamak için tasarlanmış finansal işlemler platformudur. İşletmeler kullanmış oldukları bir veya birden fazla banka hesaplarını Vomsis platformuna ekleyerek, hesap hareketlerini ve hesaplardaki bakiye durumlarını tek bir platformdan takip edebilir, hesabınızda gerçekleşen hareketler için Anlık bildirimler ile şirketinizin finansal akışında her zaman güncel kalırsınız. Toplu para transferi ile Eft / Havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Online Tahsilat Sistemi ile alacaklarınızı hızlı ve kolayca tahsil edebilir, Pos raporlarınızı detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Vomsis web sitesinde yer alan Ücretsiz Dene butonuna tıklayıp kayıt formuna gerekli bilgileri doldurup üyeliğinizi tamamlayın. Üyeliğiniz tamamladıktan sonra Vomsis Akıllı Banka Asistanı'nı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vomsis herhangi bir bilgisayar kullanıcısının ekstra bilgi ve eğitime gerek kalmadan kullanacağı şekilde tasarlanmıştır. Kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. İhtiyaç durumunda sitemizde bulunan destek sayfasından yararlanabilirsiniz.

Akbank, Aktifbank, Albaraka Türk Bankası, Alternatif Bank, Anadolubank, DenizBank, EmlakBank, Enpara, Fibabanka, QNB Finansbank, Garanti BBVA, İngBank, Türkiye İş Bankası, Kuveyttürk, OdeaBank, Şekerbank, Teb, Türkiye Finans, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapıkredi, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım.

Çok yakında yurt dışı bankalarını da platformumuza entegre edebileceksiniz.

Destek ekibimiz, sınırsız ve ücretsiz destek vermek için yanınızdadır. destek@vomsis.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Uygulama içerisinde online canlı destek ile mesajlaşabilirsiniz.

09:00 - 17:30 arası 0850 840 20 13 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Siz değerli kullanıcılarımızın bizlere iletmiş olduğu talep ve öneriler Vomsis'i geliştirmek için çok önemli. Tarafımıza iletilen tüm talep ve öneriler ekibimizce değerlendiriliyor ve planlanıyor. Planlama, işleme alma ve analiz neticesinde ortaya çıkan özellik kullanılabilir hale geldiğinde iletişim kanalları üzerinden duyurulmaktadır.

Mevcut paket fiyatlarımıza Akıllı Banka Asistanı fiyat sayfasından ulaşabilirsiniz. Abonelikler yıllık olup fiyatlarımız yıllık fiyatlardır. Vomsis bir Ar-ge projesi olmasından dolayı K.D.V.’den muaftır. Kredi kartı yada EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

En gelişmiş barındırma ve teknik alt yapı mimarisi ile yüksek seviyede veri güvenliği sağlıyoruz. Kullanıcılarımızın sistem ve veri güvenliğini dünya standartlarında korumak için düzenli olarak güncellemeler yapıyoruz. Ayrıca ISO 9001 ve 27001 belgelerimizle kalitemizin sürekliliğini sağlıyoruz.

Gelişmiş şifreleme yöntemleri ile verileriniz şifrelendiği için Vomsis çalışanları verilerinizi göremez ve erişim sağlayamaz. Ekibimiz destek aşamasında kullanıcı giriş bilgileri talep edemez, sorun ve isteklerinizi çözmek için siz kullanıcılarımızın izniyle uzak masaüstü yardımı ile çözüme kavuşturulur.

*** Güvenliğiniz için ekibimiz dahil olmak üzere şifre bilgilerinizi kimseyle paylaşmayınız.

API servislerimiz mevcuttur. Servislerimizi ücretsiz olarak kullanabilir, üçüncü parti yazılımlara entegre edebilirsiniz.

Vomsis bulut tabanlı çalışan bir fintek uygulaması olması ve çeşitli güvenlik sebepleriyle farklı sunucular üzerinde çalışmamaktadır.

IOS ve Android marketlerde mobil uygulamamızı güvenle indirebilir. Verilerinize sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.

Bayilik sistemimiz mevcut olup detaylı bilgi için bizlere destek bölümümüzde bulunan iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çeşitli firmalar ile iş birliği ve çözüm ortaklığı çalışmalarımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi için bizlere destek bölümümüzde bulunan iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vomsis’i deneyin!

Vomsis'in ayrıcalıklı dünyasını ücretsiz keşfedin.
Hemen Ücretsiz Deneyin

* Deneme süresi boyunca kredi kartı bilgileri alınmaz!