Ortak İnternet Bankacılığı Nasıl Zaman Kazandırır?

• Aleyna Eryılmaz

Ortak İnternet Bankacılığı Nasıl Zaman Kazandırır?

Gelişen teknolojinin günümüz dünyasına katkıları hızla devam ederken ortak internet bankacılığı da geçmişte kısıtlı bankacılık işlemlerinin oluşturduğu zaman kayıplarının önüne geçmiştir. Günlük yaşantımızda fiziki olarak yaptığımız ve uzun süreler ayırdığımız bankacılık ve finans işlemlerini neden daha kısa bir zaman aralığında gerçekleştirmeyelim? Her geçen gün daha da çeşitlendirilen ve yaşantımıza kolaylık sağlayan ortak internet bankacılığı nedir ve bizlere nasıl zaman kazandırır? Hadi birlikte banka işlemlerini kolaylaştıran, zamandan ve mekândan soyutlayan yolculuğa bir göz atalım. 

Ortak İnternet Bankacılığı Nedir?

Bankaların dijital dünyaya uyum sağlamak için geçiş yaptıkları tüm banka hesaplarınızı tek bir ekrandan görmenize ve hesaplarınız üzerinden raporlama yapmanıza olanak sağlayan açık bankacılık sisteminin geliştirilmesi ile birlikte ortaya çıkan ortak internet bankacılığı ile hesaplarınız üzerinden havale- EFT gibi transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Peki diğer yöntemlerin yanında hızı ve güvenilirliği ile ön plana çıkan bu alternatif sistem sadece havale-EFT işlemleri mi yapıyor? O zaman ortak internet bankacılığı sisteminin sizler için sağladığı diğer olanaklara bakmaya devam edelim.

Ortak İnternet Bankacılığının Faydaları

  • Banka çalışma saati olan 9-5 mesai saatine karşılık haftanın 7 günü hatta günün 24 saati tüm hesaplarınızı istediğiniz yerden inceleyebilir ve üzerinde işlemler yapabilirsiniz. Kısacası 7/24 hizmetinize açık bir sistem. 
  • Mail order sistemini geride bırakarak Online Tahsilat Sistemi ile güvenle ödemelerinizi alabilirsiniz.
  • Sanal POS ve POS cihazı raporlarınızı da tek bir ekrandan görebilirsiniz.

Ve belki de en cazip özelliği, internet alışverişinin korkulu rüyası olan sizden habersiz yapılan para çekimlerinde tarafınıza gelen bildirimlerdir. Böylece geç kalmadan sizden habersiz yapılacak herhangi bir işleme müdahale edebilirsiniz.

Zamandan Nasıl Tasarruf Edersiniz?

Gün içerisinde harcadığınız vakit eminiz ki çok kıymetlidir. Her bir hesabınız için ilgili bankalara giderek veya tek tek uygulamalarına girerek  neden zaman kaybedesiniz? Tabi bu durum, sadece zaman kaybı yaşamanıza değil, üzerinizde fiziksel bir yük oluşmasına da neden olur.  Zamanınızı ve enerjinizi burada harcamak yerine neden tek bir yerden tüm hesaplarınızı yönetip kıymetli zamanınızdan, enerjinizden tasarruf etmeyesiniz? Bu sistem sayesinde, tam olarak zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayıp işlerinizi basit ve güvenilir bir sistemle gerçekleştirmiş olursunuz.  

Tek yapmanız gereken Vomsis ile bankalarınızı kolayca entegre edip sizlere sunduğu çeşitli ürün kategorisi ile hızlı ve güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmek.

Vomsis’i deneyin!

Vomsis'in ayrıcalıklı dünyasını ücretsiz keşfedin.
Hemen Ücretsiz Deneyin

* Deneme süresi boyunca kredi kartı bilgileri alınmaz!