Ortak İnternet Bankacılığı Nasıl Zaman Kazandırır?

• Aleyna Eryılmaz

Ortak İnternet Bankacılığı Nasıl Zaman Kazandırır?

Gelişen teknolojinin günümüz dünyasına katkıları hızla devam etmekte. Bu durum günlük yaşantımızda birçok işlemimizi kolaylaştırmaktadır. Ortak internet bankacılığıdı da geçmişte kısıtlı bankacılık işlemlerinin oluşturduğu zaman kayıplarının önüne geçmiştir. Uzun süreler ayırıp yorulduğumuz bankacılık ve finans işlemlerini neden daha kısa bir zaman aralığında gerçekleştirmeyelim? Gittikçe daha da çeşitlenen ve yaşantımızı kolaylaştıran ortak internet bankacılığı nedir? Bizlere nasıl zaman kazandırır? Hadi birlikte banka işlemlerini kolaylaştıran, zamandan ve mekândan soyutlayan bu yolculuğa bir göz atalım. 

Ortak İnternet Bankacılığı Nedir?

Bankalar dijital dünyaya uyum sağlamak için açık bankacılık sistemine geçiş yapmıştır. Bu sistem, tüm banka hesaplarınızı tek ekranda görmenize ve hesaplarınız üzerinden raporlama yapmanızı sağlamaktadır. Bu sistemin geliştirilmesi ile birlikte ortak internet bankacılığı ortaya çıkmıştır. Ortak internet bankacılığı sayesinde hesaplarınız üzerinden havale – EFT gibi transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem diğer yöntemlerin yanında hızı ve güvenilirliği ile ön plana çıkmaktadır. Peki bu  alternatif sistemde başka neler yapmak mümkün? O zaman ortak internet bankacılığı sisteminin sizler için sağladığı diğer olanaklara bakmaya devam edelim.

Ortak İnternet Bankacılığının Faydaları

  • Banka çalışma saati olan 9-5 mesai saatine karşılık haftanın 7 günü hatta günün 24 saati tüm hesaplarınızı istediğiniz yerden inceleyebilir ve üzerinde işlemler yapabilirsiniz. Kısacası 7/24 hizmetinize açık bir sistem. 
  • Mail order sistemini geride bırakarak Online Tahsilat Sistemi ile güvenle ödemelerinizi alabilirsiniz.
  • Sanal POS ve POS cihazı raporlarınızı da tek bir ekrandan görebilirsiniz.

Ayrıca internet alışverişinin korkulu rüyası olan, sizden habersiz yapılan para çekimlerinde tarafınıza bildirim gelir. Böylece geç kalmadan sizden habersiz yapılacak herhangi bir işleme müdahale edebilirsiniz. Dolayısıyla bu da ortak internet bankacılığının en önemli faydalarındandır. 

Zamandan Nasıl Tasarruf Edersiniz?

Gün içerisinde harcadığınız vakit eminiz ki çok kıymetli. Her bir hesabınız için ilgili bankalara giderek veya tek tek uygulamalara girerek neden zaman kaybedesiniz? Tabi bu durum, sadece zaman kaybı yaşamanıza değil, üzerinizde fiziksel bir yük oluşmasına da neden olur. Zamanınızı ve enerjinizi burada harcamak yerine neden tek bir yerden tüm hesaplarınızı yönetip kıymetli zamanınızdan, enerjinizden tasarruf etmeyesiniz? Bu sistem sayesinde, tam olarak zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayıp işlerinizi basit ve güvenilir bir sistemle gerçekleştirmiş olursunuz.  

Tek yapmanız gereken Vomsis ile bankalarınızı kolayca entegre edip sizlere sunulan çeşitli ürün kategorisi ile hızlı ve güvenli bir şekilde banka işlemlerinizi gerçekleştirmek. 

Vomsis’i deneyin!

Vomsis'in ayrıcalıklı dünyasını ücretsiz keşfedin.
Hemen Ücretsiz Deneyin

* Deneme süresi boyunca kredi kartı bilgileri alınmaz!