Sıkça Sorulan Sorular

Hızlı bilgi edinebilmeniz için daha önce sorulan soruları cevapladık

Vomsis Banka Asistanı nedir ?

Vomsis zaman ve verimlilik için hazırlanmış finansal veri izleme platformudur. Vomsis ile tüm banka hesap hareketlerinizi tek bir platformdan takip ederek zaman kazanabilirsiniz. Ayrıca bir çok özelliği sayesinde finansal verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Vomsis'i nasıl kullanmaya başlayabilirim ?

Vomsis web sitesinde yer alan Ücretsiz Dene butonuna tıklayıp kayıt formuna gerekli bilgileri doldurup üyeliğinizi tamamlayın. Üyeliğini tamamladıktan sonra Vomsis banka asistanı'nı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vomsis hangi bankalar ile entegrelidir ?

Vomsis Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Türkiye Iş Bankası, Halk Bank, Akbank, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Vakıf Bank, Yapı Kredi Bankası, QNB Finans Bank, Deniz Bank, ING Bank, Kuveyt Türk Bankası,  Türkiye Finans Katılım Bankası, Albaraka Türk, Enpara.com, Şeker Bank, Fibabanka, Anadolubank, Vakıf Katılım  bankaları ile entegredir.

Türkiye'de faaliyet gösterip alt yapısı müsait olan tüm bankalar ile entegre olunacaktır.

Kullanmak için özel bir eğitim gerekiyor mu ?

Vomsis herhangi bir bilgisayar kullanıcısının ekstra bilgi ve eğitime gerek kalmadan kullanacağı şekilde tasarlanmıştır. Kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Yine de sitemizde bulunan destek sayfasından yararlanabilirsiniz.

İhtiyaç durumunda nasıl destek alabilirim ?

Destek ekibimiz Vomsis lisansınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destek vermek için yanınızdadır. 

destek@vomsis.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Uygulama içerisinde online canlı destek ile mesajlaşabilirsiniz.
09:00 - 17:30 arası 0850 840 20 13 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Talep ve önerilerim nasıl değerlendiriliyor ?

Siz değerli kullanıcılarımızın bizlere iletmiş olduğu talep ve öneriler Vomsis'i geliştirmek için çok önemli. Tarafımıza iletilen tüm talep ve öneriler ekibimizce değerlendiliyor ve planlanıyor. Planlama, üretim ve analiz neticesinde ortaya çıkan özellik kullanılabilir hale geldiğinde uygulamızda duyurulmaktadır.

Vomsis’i deneyin!

Sizde hemen ücretsiz deneyin.

Ücretsiz Dene

* Deneme süresi boyunca kredi kartı bilgileri alınmaz!